RN73H2ETTD1261F10
MFR.Part #
RN73H2ETTD1261F10
JLCPCB Part #
C4143122
Description
1.26kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS