SR731ERTTP8R2G
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SR731ERTTP8R2G
JLCPCB Part #
C4355730
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 167mW 8.2Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS