RN73H2ETTD2982D25
MFR.Part #
RN73H2ETTD2982D25
JLCPCB Part #
C3989254
Description
-55℃~+155℃ 250mW 29.8kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS