WR12W2054FTL
Extended
Manufacturer
Walsin Tech Corp
MFR.Part #
WR12W2054FTL
JLCPCB Part #
C2612808
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 2.05MΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS