RK73H2BRTTD1333F
MFR.Part #
RK73H2BRTTD1333F
JLCPCB Part #
C6649306
Description
-55℃~+155℃ 133kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS