SG73S1JTTD1372D
MFR.Part #
SG73S1JTTD1372D
JLCPCB Part #
C4552448
Description
-55℃~+155℃ 13.7kΩ 200mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS