RK73H2ARTTD1333F
MFR.Part #
RK73H2ARTTD1333F
JLCPCB Part #
C4060552
Description
-55℃~+155℃ 133kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS