RK73H2BRTTD1133F
MFR.Part #
RK73H2BRTTD1133F
JLCPCB Part #
C6270568
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 113kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS