WK73S3ATTER191F
MFR.Part #
WK73S3ATTER191F
JLCPCB Part #
C3964130
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 191mΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS