RK73H2ATTD6800F
MFR.Part #
RK73H2ATTD6800F
JLCPCB Part #
C317258
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 680Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS