RK73G2ARTTD39R2F
MFR.Part #
RK73G2ARTTD39R2F
JLCPCB Part #
C6270625
Description
-55℃~+155℃ 125mW 39.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS