RN73H1JTTD3741D100
MFR.Part #
RN73H1JTTD3741D100
JLCPCB Part #
C4100281
Description
100mW 3.74kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS