WK73S2HTTE51L0F
MFR.Part #
WK73S2HTTE51L0F
JLCPCB Part #
C4101009
Description
-55℃~+155℃ 1W 51mΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS