RN732BTTD2462D50
MFR.Part #
RN732BTTD2462D50
JLCPCB Part #
C4218341
Description
-55℃~+155℃ 125mW 24.6kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS