RK73G2ATTD64R9D
MFR.Part #
RK73G2ATTD64R9D
JLCPCB Part #
C7340462
Description
-55℃~+155℃ 125mW 64.9Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS