SG73P1EWTTP6811F
MFR.Part #
SG73P1EWTTP6811F
JLCPCB Part #
C4114082
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.81kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS