RN732BTTD2081B25
MFR.Part #
RN732BTTD2081B25
JLCPCB Part #
C4247460
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.08kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS