RK73H2ATTD5901D
MFR.Part #
RK73H2ATTD5901D
JLCPCB Part #
C2577363
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.9kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS