ERJ-HP6F80R6V
MFR.Part #
ERJ-HP6F80R6V
JLCPCB Part #
C6244123
Description
-55℃~+175℃ 500mW 80.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS