SR732ERTTD6R20F
MFR.Part #
SR732ERTTD6R20F
JLCPCB Part #
C5907251
Description
-55℃~+155℃ 500mW 6.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS