RK73H2ATTD3741D
MFR.Part #
RK73H2ATTD3741D
JLCPCB Part #
C2577223
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.74kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS