SLR1TTE8251F
MFR.Part #
SLR1TTE8251F
JLCPCB Part #
C4232163
Description
-55℃~+180℃ 1W 8.25kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS