RN73R1JTTD1822C10
MFR.Part #
RN73R1JTTD1822C10
JLCPCB Part #
C4084947
Description
-55℃~+155℃ 100mW 18.2kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS