TNPW0805150KBYEN
MFR.Part #
TNPW0805150KBYEN
JLCPCB Part #
C4318238
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS