SG73P1ERTTP165J
MFR.Part #
SG73P1ERTTP165J
JLCPCB Part #
C6221009
Description
-55℃~+155℃ 1.6MΩ 200mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS