RN73R2BTTD9880A25
MFR.Part #
RN73R2BTTD9880A25
JLCPCB Part #
C2567209
Description
-55℃~+155℃ 250mW 988Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS