RK73H2ATTD26R7D
MFR.Part #
RK73H2ATTD26R7D
JLCPCB Part #
C2579094
Description
-55℃~+155℃ 250mW 26.7Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS