SG73S2ERTTD2943F
MFR.Part #
SG73S2ERTTD2943F
JLCPCB Part #
C5753561
Description
-55℃~+155℃ 294kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS