RK73H2ATTD26R1D
MFR.Part #
RK73H2ATTD26R1D
JLCPCB Part #
C2577288
Description
-55℃~+155℃ 250mW 26.1Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS