RN73H2ETTD1672C50
MFR.Part #
RN73H2ETTD1672C50
JLCPCB Part #
C4238693
Description
16.7kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS