SG73P2E1RTTD153G
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD153G
JLCPCB Part #
C7079146
Description
-55℃~+155℃ 15kΩ 1W Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS