RK73G2ATTD26R1D
MFR.Part #
RK73G2ATTD26R1D
JLCPCB Part #
C6974827
Description
-55℃~+155℃ 125mW 26.1Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS