SG73P1JTTD18R2D
MFR.Part #
SG73P1JTTD18R2D
JLCPCB Part #
C4258661
Description
-55℃~+155℃ 18.2Ω 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS