SR733ATTE43LJ
MFR.Part #
SR733ATTE43LJ
JLCPCB Part #
C2601946
Description
-55℃~+150℃ 1W 43mΩ Thick Film Resistor ±5% ±800ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS