RK73H1HTTC23R7D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73H1HTTC23R7D
JLCPCB Part #
C2578396
Package
0201
Description
-55℃~+155℃ 23.7Ω 50mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS