SG73S2ATTD201J
MFR.Part #
SG73S2ATTD201J
JLCPCB Part #
C4183187
Description
-55℃~+155℃ 200Ω 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS