RK73H2ATTD1692D
MFR.Part #
RK73H2ATTD1692D
JLCPCB Part #
C2577551
Description
-55℃~+155℃ 16.9kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS