RN73H2ETTD9761C10
MFR.Part #
RN73H2ETTD9761C10
JLCPCB Part #
C4065792
Description
-55℃~+155℃ 250mW 9.76kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS