RK73H2ATTD1622D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73H2ATTD1622D
JLCPCB Part #
C2577114
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 16.2kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS