RK73H2ATTD1600F
MFR.Part #
RK73H2ATTD1600F
JLCPCB Part #
C317246
Description
-55℃~+155℃ 150V 160Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS