RK73H2ARTTD9532F
MFR.Part #
RK73H2ARTTD9532F
JLCPCB Part #
C4122414
Description
-55℃~+155℃ 250mW 95.3kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS