RN732BTTD4591B50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732BTTD4591B50
JLCPCB Part #
C4324270
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.59kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS