RK73H2ARTTD6813F
MFR.Part #
RK73H2ARTTD6813F
JLCPCB Part #
C4056816
Description
-55℃~+155℃ 250mW 681kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS