RK73H2ARTTD6803F
MFR.Part #
RK73H2ARTTD6803F
JLCPCB Part #
C3926115
Description
-55℃~+155℃ 250mW 680kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS