HV732ATTD184G
MFR.Part #
HV732ATTD184G
JLCPCB Part #
C4014332
Description
-55℃~+155℃ 125mW 180kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS