WK73R1ETTP1003F
MFR.Part #
WK73R1ETTP1003F
JLCPCB Part #
C4150583
Package
SMD,1x0.5mm
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,1x0.5mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS