RK73G1ETTP8060C
MFR.Part #
RK73G1ETTP8060C
JLCPCB Part #
C2580905
Description
-55℃~+155℃ 100mW 806Ω Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS