RK73G2ATTD8873D
MFR.Part #
RK73G2ATTD8873D
JLCPCB Part #
C5874594
Description
-55℃~+155℃ 125mW 887kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS