SG73G2ATTD26R7D
MFR.Part #
SG73G2ATTD26R7D
JLCPCB Part #
C6295289
Description
-55℃~+155℃ 26.7Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS