RK73G2BTTD2803D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73G2BTTD2803D
JLCPCB Part #
C6648732
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 280kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS